Tourdata Theo Nijland bekend!

2016-2017 Store news Theo Nijland tour

september 2016        
zo 18 try-out, matinee Kantine Walhalla Rotterdam www.theaterwalhalla.nl
di 27 try-out Het Heerenlogement Beusichem www.theaterheerenlogement.nl
         
oktober 2016        
za 01 try-out Verkadefabriek Den Bosch www.verkadefabriek.nl
di 04 try-out Schouwburg Odeon Zwolle www.zwolsetheaters.nl
vr 14 try-out Isala Theater Capelle aan den IJssel www.isalatheater.nl
zo 16 try-out, matinee Theater PePijn Den Haag www.diligentia-pepijn.nl
di 18 première De Kleine Komedie Amsterdam www.dekleinekomedie.nl
vr 21   Theater Bouwkunde Deventer www.theaterbouwkunde.nl
wo 26   Calypso Theater Wijk bij Duurstede www.calypsotheater.nl
zo 30 matinee De Lieve Vrouw Amersfoort www.lievevrouw.nl
         
november 2016        
vr 04   Parktheater Eindhoven Eindhoven www.parktheater.nl
za 12   Theaterkerk Wadway Wadway www.theaterkerkwadway.nl
do 17   WestlandTheater De Naald Naaldwijk www.westlandtheater.nl
zo 20 matinee De Nieuwe Regentes Den Haag www.denieuweregentes.nl
wo 23   Stadstheater Zoetermeer www.stadstheater.nl
vr 25   Theater de Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl
wo 30   Theater De Nieuwe Kolk Assen www.dnk.nl
         
december 2016        
vr 02   Podium Hoge Woerd De Meern www.podiumhogewoerd.nl
wo 07   De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl
do 08   Schouwburg Amphion Doetinchem www.amphion.nl
za 10   Theater Aan de Slinger Houten www.theateraandeslinger.nl
ma 12 lunchvoorstelling Concordia Theater Enschede www.concordia.nl
wo 14   Schouwburg het Park Hoorn www.hetpark.nl
zo 18   Stadsschouwburg Utrecht Utrecht www.ssbu.nl
vr 23   Theater Hanzehof Zutphen www.hanzehof.nl
         
januari 2017        
do 05   Theater Orpheus Apeldoorn www.orpheus.nl
za 07   Theater Ludens Voorburg www.theaterludens.nl
wo 18   Junushoff Wageningen www.junushoff.nl
vr 20 BGL Theaterweekend   www.nationaaltheaterweekend.nl
do 26   Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden www.harmonie.nl
za 28   Theater De KiK Elst www.theaterdekik.nl
zo 29 matinee Rosa Spier Huis Laren www.rosaspierhuis.nl

Share this post

  • Marlie

    Well, the UK has “by tradition” certainly the same reputation in Sweden as reflected in the IPKat post. However, I guess that the Americans should compare the facts with other European countries. For example, a seminar held in Stockholm in December about inventive step compared some “ilianvdation statistics” from UK and DE so far (during 2008) that year and concluded that a higher percentage of patents had been invalidated in DE than UK in the courts. Bear in mind that DE in Sweden is seen as a very patent propriator friendly country.

  • André Duits

    Graag ook Alkmaar

  • Henk zelf

    Mag Zuid-Nederland ook meeluisteren?

  • Lya Ploeg

    Andere fan: Haarlem, Velsen, Beverwijk, Heemstede ??? Alsjeblieft!!

  • Johan Volkers

    Sluit me graag aan bij Ellen Akkerman: Van harte welkom in Leiden.
    Hopelijk is de LS of Theater ins Blau ook alert hierop.

    Een vriendelijke groet uit Leiden



Leave a comment